Gerbiler iFokus

Gerbiler

Etikettallmänt-om-gerbiler
Läst 472 ggr
[jakke94]
0

gerbilpssning i skåne ?

hejsan, undrar om någon vet något ställe där man kan lämna in sina gerbiler när man tex är borta en vecka på semester.. hur gör ni på semestern ?

Måste vara i Skåne helst inärheten av Lund, Malmö.. och länka då gärna till hemsida

southdakota
0
#1

Jag vet tyvärr ingen Rynkar på näsan

enbartmalin
0
#2

Jag vet ingen organisation, men här finns alltid en liten extra plats iom du inte finner något. (Svalöv)

Hälsningar Malin

[jakke94]
0
#3

har nu bestämt mig att jag väntar att köpa gerbiler till runt juletid för jag kommer annars få ha passning väldigt ofta, vilket jag inte tycker är schysst, spec. itne om dem är prec. nya :P

Men jag tackar dej enbartmalin, tack så jättemycket för du hade kunnat ställa upp, men tror detta blir bäst för gerbilerna, eller ? :P :D

enbartmalin
0
#4

Ja hade du varit tvungen att fixa passning ofta är det ju inte i djurens bästa intresse att införskaffa dom nu. Så det tycker jag låter väldigt förnuftigt av dig, ofta tänker folk inte som du utan tänker bara så längt näsan räcker så en liten aplåd delar jag ut nu ;)

Hälsningar Malin