# Din inreding i din bur :D
Author: [Borttaget]

Hej! jag tycker  att det  är kul att inreda burar så jag vill jätte  gärna se era burar   fast mina  typ gräver ner allt fast jag vet att   dom gör så ![Tungan ute](http://gerbiler.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute") jag  använder  mest naturliga leksaker vad har ni för nåt vissa gärna era burar hejdå mvh linn

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Så här kan det se ut i mitt 220 liters akvarium. Tycker om att ta "före" bilder så att man faktiskt kan se vad som finns i haha ^^. Numera är det fullt med spån så det mesta går inte att se längre.

## Comment 2
Author: [Borttaget]

En "före" bild på mitt 150 liters akvarium.

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Och så en sista "före" bild på mitt 315 liters. Förutom mer spån så har jag även i massa kartong och papper ![Glad](http://gerbiler.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")
