# Deras bajs x)
Author: Glader

Hade dom i en liten rastbur nu och då såg jag att det rann vatten från stampes bajs, är det normalt ? x) Inte mkt asså..

## Comment 1
Author: Glader

Hann skulle ju kunnat ha kissat där oxå x) Kom på det nu, skrev påen gång :P

## Comment 2
Author: isafisa

hihi ja troligen har han kissat :)

## Comment 3
Author: isafisa

När vi ändå är inne på bajs, någon som märkt att honor med ungar bajsar mer? ina två honor med ungar gör som stora bajsbollar istället för de avlånga små man brukar få se.

## Comment 4
Author: Glader

Kände mej lite bäng att jag inte kom på det innan jag skrev x) men det kan ju användas som en liten bajstråd x) Hahah :P

## Comment 5
Author: [Borttaget]

#3: Popsy som är jättedräktig nu, hon bajsar mer än resten av mina gerbiler. Vet inte hur det är med honor som har ungar med sig, men kan tänka mig att mängden ökar då.. Vet inte varför. :)

## Comment 6
Author: Pose-idon

#3 Men bebbarna bajsar jue xD

## Comment 7
Author: [Borttaget]

#6: Troor hon menade **bara** honan ;)

## Comment 8
Author: Pose-idon

Menade dräktiga honor ![Tungan ute](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")
