# Min nya orange mold
Author: Gerbilflicka

Lovade ju att visa upp Trichomonas ("Trimo") men så glömde jag totalt bort det! :) Här kommer iaf en bild tagen av Disa ([burmesee](../Members/ProfilePopup.aspx?UserName=burmesee "Visa användarinformation för burmesee")).  
  
Han sitter ihop med Orion's Darth Traya och tillsammans väntar de sin första kull. Tycker han har en väldigt mysig färg, ser ut som en kolakaramell eller nåt sånt, haha. Helt olik Snö som är kritvit med väldigt orange svans.  
  
![](../ShowUserFile.aspx?BinaryId=10d6facd-e67b-474a-849a-566345161b06)

## Comment 1
Author: [Borttaget]

oh vilken ljuvlig liten gobit ![Kyss](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 2
Author: isafisa

Oj vilken snygging :D Hoppas på fina ungar :D

## Comment 3
Author: Frida-H

WOW :O Urläcker!!

Är han lika trevlig som han är snygg?

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Åh, en av dom sötaste jag sett!!! :D

## Comment 5
Author: burmesee

#3 Eftersom han är hemma hos mig just nu så kan jag berätta att han är jätte mysig, fast lite blyg :) <33

## Comment 6
Author: ThreeSenses

Jättesöt :>

## Comment 7
Author: Eternity90

så avis man blir. Borde vara lag på att de inte får vara så fina. Vem Darth traya släkt med?

## Comment 8
Author: Angelclaw

oj oj oj, vilken tjusig en :D

## Comment 9
Author: Tobias844

#7 darth traya XD KOTOR II TSL XD

## Comment 10
Author: Gerbilflicka

Traya är e.) Orion's Raggsocka och u.) Midgård's Hild. :)  
Trimo ska paras med Karamell sedan också, min stora estländska agouti. Tror det kommer bli en väldigt bra blandning som ger både mer storlek och 'renare' färggener till min mold-linje.

## Comment 11
Author: Eternity90

Finns det möjlighet att tinga en unge där från O-lanas syster?

## Comment 12
Author: Gerbilflicka

Japp, men då får du snacka med burmesee för det blir inte mina bebisar. ;) Om du inte vill ha så nära släkt är nog Karamells bättre dock.

## Comment 13
Author: Eternity90

ja det har du helt rätt i![Glad](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") jag får prata med dig när jag kommer hem till malmö igen
